LM3420AM5X-16.8
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM3420AM5X-16.8
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC CTRLR LI-ION BAT CHRG SOT23-5
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LM3420AM5X-16.8
Part Number LM3420AM5X-16.8 Producent N/A
Opis IC CTRLR LI-ION BAT CHRG SOT23-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5695 pcs Arkusz danych
Napięcie - zasilanie (maks.) 20V Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5
Seria - Funkcje programowalne -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case SC-74A, SOT-753
Inne nazwy *LM3420AM5X-16.8 temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Ilość ogniw 4 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Berło -
Ochrona usterek - szczegółowy opis Charger IC Lithium Ion SOT-23-5
Prąd - ładowanie - Prąd ładowania - Max -
Napięcie akumulatora 16.8V Chemia baterii Lithium Ion