LM3411AM5-3.3
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM3411AM5-3.3
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC VREF SHUNT 3.3V SOT23-5
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje LM3411AM5-3.3
Part Number LM3411AM5-3.3 Producent N/A
Opis IC VREF SHUNT 3.3V SOT23-5 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5147 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V Napięcie - Wejście -
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5 Seria -
Typ referencyjny Shunt Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SC-74A, SOT-753 Typ wyjścia Fixed
Inne nazwy LM3411AM5-3.3TR temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Hałas - od 10 Hz do 10 kHz 50µVrms Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SOT-23-5
Obecny - Dostawa - Obecny - Wyjście 15mA