LM2940IMPX-15/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM2940IMPX-15/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 15V 1A SOT223-4
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2940IMPX-15/NOPB
Part Number LM2940IMPX-15/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 15V 1A SOT223-4 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4939 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 1V @ 1A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 15V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 26V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-223-4 Seria -
Package / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LM2940IMPX-15
*LM2940IMPX-15/NOPB
LM2940IMPX-15
LM2940IMPX-15-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 1A SOT-223-4 Obecny - Dostawa (Max) 15mA
Current - Spoczynkowy (Iq) 10mA Obecny - Wyjście 1A