LM2940IMP-15/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM2940IMP-15/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 15V 1A SOT223-4
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2940IMP-15/NOPB
Part Number LM2940IMP-15/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 15V 1A SOT223-4 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 79513 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 1V @ 1A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 15V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 26V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-223-4 Seria -
Package / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LM2940IMP-15/NOPB
LM2940IMP-15/NOPBCT
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 1A SOT-223-4
Obecny - Dostawa (Max) 15mA Current - Spoczynkowy (Iq) 10mA
Obecny - Wyjście 1A Funkcje sterowania -
Podstawowy numer części LM2940
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
LM2940IMP-9.0/NOPB
LM2940IMP-9.0/NOPB
Producenci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 9V 1A SOT223-4
Na stanie: 81332 pcs
Pobieranie:
RFQ
LM2940IMP-5.0/NOPB
LM2940IMP-5.0/NOPB
Producenci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 5V 1A SOT223-4
Na stanie: 63385 pcs
Pobieranie:
RFQ
LM2940IMP-15
LM2940IMP-15
Opis: IC REG LINEAR 15V 1A SOT223-4