LM2937IMPX-15/NOPB
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM2937IMPX-15/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 15V 400MA SOT223-4
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2937IMPX-15/NOPB
Part Number LM2937IMPX-15/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 15V 400MA SOT223-4 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 73360 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 1V @ 50mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 15V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 26V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-223-4 Seria -
Funkcje ochronne Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Opakowania Original-Reel®
Package / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LM2937IMPX-15/NOPBDKR temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 400mA SOT-223-4
Obecny - Dostawa (Max) 20mA Current - Spoczynkowy (Iq) 2mA
Obecny - Wyjście 400mA Funkcje sterowania -