LM2936QMM-3.3/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM2936QMM-3.3/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8VSSOP
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2936QMM-3.3/NOPB
Part Number LM2936QMM-3.3/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8VSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 76873 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.2V @ 50mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 40V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-VSSOP Seria Automotive, AEC-Q100
Funkcje ochronne Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 60dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 296-40171-1 temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA 8-VSSOP
Obecny - Dostawa (Max) 2.5mA Current - Spoczynkowy (Iq) 15µA
Obecny - Wyjście 50mA Funkcje sterowania -