LM285M-2.5/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM285M-2.5/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Arkusze danych:
1 pcs
95 pcs
190 pcs
570 pcs
1045 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM285M-2.5/NOPB
Part Number LM285M-2.5/NOPB Producent N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 122413 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V Napięcie - Wejście -
Tolerancja ±1.5% Współczynnik temperaturowy 150ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC Seria -
Typ referencyjny Shunt Opakowania Tube
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ wyjścia Fixed
Inne nazwy *LM285M-2.5
*LM285M-2.5/NOPB
LM285M-2.5
LM285M-2.5-ND
LM285M25NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Hałas - od 10 Hz do 10 kHz 120µVrms Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA 8-SOIC Obecny - Dostawa -
Obecny - Wyjście 20mA Obecny - katoda 20µA