LM2673T-3.3/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM2673T-3.3/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BUCK 3.3V 3A TO220-7
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2673T-3.3/NOPB
Part Number LM2673T-3.3/NOPB Producent N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 3A TO220-7 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5631 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 8V Napięcie - wejściowa (maks) 40V
topologia Buck synchroniczny prostownik No
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220-7 Seria SIMPLE SWITCHER®
Opakowania Tube Package / Case TO-220-7 (Formed Leads)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LM2673T-3.3/NOPB
LM2673T-3.3/NOPB-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Funkcjonować Step-Down Częstotliwość - Przełączanie 260kHz
szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A TO-220-7 (Formed Leads) Obecny - Wyjście 3A