LM2673SDX-3.3/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM2673SDX-3.3/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BUCK 3.3V 3A 14VSON
Arkusze danych:
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2673SDX-3.3/NOPB
Part Number LM2673SDX-3.3/NOPB Producent N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 3A 14VSON Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 34661 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 8V Napięcie - wejściowa (maks) 40V
topologia Buck synchroniczny prostownik No
Dostawca urządzeń Pakiet 14-VSON (5x6) Seria SIMPLE SWITCHER®
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 14-VDFN Exposed Pad
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Funkcjonować Step-Down Częstotliwość - Przełączanie 260kHz
szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A 14-VDFN Exposed Pad Obecny - Wyjście 3A