LM2673S-12/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM2673S-12/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BUCK 12V 3A TO263-7
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2673S-12/NOPB
Part Number LM2673S-12/NOPB Producent N/A
Opis IC REG BUCK 12V 3A TO263-7 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 32268 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 12V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 8V Napięcie - wejściowa (maks) 40V
topologia Buck synchroniczny prostownik No
Dostawca urządzeń Pakiet DDPAK/TO-263-7 Seria SIMPLE SWITCHER®
Opakowania Tube Package / Case TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LM2673S-12/NOPB
LM2673S12NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS Compliant Funkcjonować Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie 260kHz szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Obecny - Wyjście 3A Podstawowy numer części LM2673