LM2651MTC-2.5/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM2651MTC-2.5/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BUCK 2.5V 1.5A 16TSSOP
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2651MTC-2.5/NOPB
Part Number LM2651MTC-2.5/NOPB Producent N/A
Opis IC REG BUCK 2.5V 1.5A 16TSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5309 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 4V Napięcie - wejściowa (maks) 14V
topologia Buck synchroniczny prostownik Yes
Dostawca urządzeń Pakiet 16-TSSOP Seria -
Opakowania Tube Package / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LM2651MTC-2.5
*LM2651MTC-2.5/NOPB
LM2651MTC-2.5
LM2651MTC-2.5-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Funkcjonować Step-Down Częstotliwość - Przełączanie 300kHz
szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 2.5V 1 Output 1.5A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Obecny - Wyjście 1.5A