LM2596SX-12/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM2596SX-12/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BUCK 12V 3A TO263-5
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2596SX-12/NOPB
Part Number LM2596SX-12/NOPB Producent N/A
Opis IC REG BUCK 12V 3A TO263-5 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 29385 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 12V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 4.5V Napięcie - wejściowa (maks) 40V
topologia Buck synchroniczny prostownik No
Dostawca urządzeń Pakiet DDPAK/TO-263-5 Seria SIMPLE SWITCHER®
Opakowania Original-Reel® Package / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LM2596SX-12/NOPBDKR temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcjonować Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie 150kHz szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Obecny - Wyjście 3A Podstawowy numer części LM2596
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
LM2596SX-3.3
LM2596SX-3.3
Producenci: N/A
Opis: IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5
Na stanie: 27939 pcs
Pobieranie:
RFQ
LM2596SX-12
LM2596SX-12
Producenci: N/A
Opis: IC REG BUCK 12V 3A TO263-5