LM2596S-3.3/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM2596S-3.3/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2596S-3.3/NOPB
Part Number LM2596S-3.3/NOPB Producent N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 28605 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 4.5V Napięcie - wejściowa (maks) 40V
topologia Buck synchroniczny prostownik No
Dostawca urządzeń Pakiet DDPAK/TO-263-5 Seria SIMPLE SWITCHER®
Opakowania Tube Package / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LM2596S-3.3/NOPB
LM2596S33NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS Compliant Funkcjonować Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie 150kHz szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Obecny - Wyjście 3A Podstawowy numer części LM2596