LM2595S-12/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM2595S-12/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BUCK 12V 1A TO263-5
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2595S-12/NOPB
Part Number LM2595S-12/NOPB Producent N/A
Opis IC REG BUCK 12V 1A TO263-5 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 37737 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 12V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 4.5V Napięcie - wejściowa (maks) 40V
topologia Buck synchroniczny prostownik No
Dostawca urządzeń Pakiet DDPAK/TO-263-5 Seria SIMPLE SWITCHER®
Opakowania Tube Package / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LM2595S-12/NOPB
LM2595S12NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS Compliant Funkcjonować Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie 150kHz szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Obecny - Wyjście 1A Podstawowy numer części LM2595
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
LM2594PADJG
LM2594PADJG
Producenci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC REG MULT CONFIG INV ADJ 8DIP
Na stanie: 5017 pcs
Pobieranie: LM2594PADJG.pdf
RFQ
LM2595S-12
LM2595S-12
Producenci: N/A
Opis: IC REG BUCK 12V 1A TO263-5