LM2591HVT-3.3/NOPB
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM2591HVT-3.3/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BUCK 3.3V 1A TO220-5
Arkusze danych:
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2591HVT-3.3/NOPB
Part Number LM2591HVT-3.3/NOPB Producent N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 1A TO220-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 38761 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 4.5V Napięcie - wejściowa (maks) 60V
topologia Buck synchroniczny prostownik No
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220-5 Seria SIMPLE SWITCHER®
Opakowania Tube Package / Case TO-220-5 Formed Leads
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LM2591HVT-3.3/NOPB
LM2591HVT33NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcjonować Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie 150kHz szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A TO-220-5 Formed Leads
Obecny - Wyjście 1A Podstawowy numer części LM2591