LM2587S-12/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM2587S-12/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG MULTI CONFIG 12V 5A TO263
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2587S-12/NOPB
Part Number LM2587S-12/NOPB Producent N/A
Opis IC REG MULTI CONFIG 12V 5A TO263 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 14983 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 12V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 4V Napięcie - wejściowa (maks) 40V
topologia Boost, Flyback, Forward Converter synchroniczny prostownik No
Dostawca urządzeń Pakiet DDPAK/TO-263-5 Seria SIMPLE SWITCHER®
Opakowania Tube Package / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LM2587S-12/NOPB
LM2587S12NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Częstotliwość - Przełączanie 100kHz szczegółowy opis Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 5A (Switch) TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Obecny - Wyjście 5A (Switch) Podstawowy numer części LM2587