LM2585T-3.3/NOPB
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM2585T-3.3/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG MULT CONFIG 3.3V 3A TO220
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
90 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2585T-3.3/NOPB
Part Number LM2585T-3.3/NOPB Producent N/A
Opis IC REG MULT CONFIG 3.3V 3A TO220 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 17112 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 4V Napięcie - wejściowa (maks) 40V
topologia Boost, Flyback, Forward Converter synchroniczny prostownik No
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220-5 Seria SIMPLE SWITCHER®
Opakowania Tube Package / Case TO-220-5 Formed Leads
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LM2585T-3.3/NOPB
LM2585T33NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Częstotliwość - Przełączanie 100kHz szczegółowy opis Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A (Switch) TO-220-5 Formed Leads
Obecny - Wyjście 3A (Switch) Podstawowy numer części LM2585