LM2577T-12/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM2577T-12/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG MULTI CONFIG 12V 3A TO220
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2577T-12/NOPB
Part Number LM2577T-12/NOPB Producent N/A
Opis IC REG MULTI CONFIG 12V 3A TO220 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4930 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 12V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 3.5V Napięcie - wejściowa (maks) 40V
topologia Boost, Flyback, Forward Converter synchroniczny prostownik No
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220-5 Seria SIMPLE SWITCHER®
Opakowania Tube Package / Case TO-220-5
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LM2577T-12/NOPB
LM2577T12NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Funkcjonować Step-Up, Step-Up/Step-Down Częstotliwość - Przełączanie 52kHz
szczegółowy opis Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A (Switch) TO-220-5 Obecny - Wyjście 3A (Switch)
Podstawowy numer części LM2577
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
LM2577T-12
LM2577T-12
Producenci: N/A
Opis: IC REG MULT CONFIG INV 12V TO220