LM2576T-15/LF03
Przegląd produktów
Part Number: LM2576T-15/LF03
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BUCK 15V 3A TO220-5
Arkusze danych:
270 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2576T-15/LF03
Part Number LM2576T-15/LF03 Producent N/A
Opis IC REG BUCK 15V 3A TO220-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 44926 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 15V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 4V Napięcie - wejściowa (maks) 40V
topologia Buck synchroniczny prostownik No
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220-5 Seria SIMPLE SWITCHER®
Opakowania Tube Package / Case TO-220-5 Formed Leads
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Funkcjonować Step-Down Częstotliwość - Przełączanie 52kHz
szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 15V 1 Output 3A TO-220-5 Formed Leads Obecny - Wyjście 3A
Podstawowy numer części LM2576
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
LM2576T-3.3
LM2576T-3.3
Producenci: N/A
Opis: IC REG BUCK 3.3V 3A TO220-5
Na stanie: 4156 pcs
Pobieranie:
RFQ
LM2576T-15G
LM2576T-15G
Producenci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC REG MULT CONFIG INV 15V TO220
Na stanie: 86838 pcs
Pobieranie: LM2576T-15G.pdf
RFQ
LM2576T-15
LM2576T-15
Producenci: N/A
Opis: IC REG BUCK 15V 3A TO220-5