LM2576HVSX-12
Przegląd produktów
Part Number: LM2576HVSX-12
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BUCK 12V 3A TO263-5
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2576HVSX-12
Part Number LM2576HVSX-12 Producent N/A
Opis IC REG BUCK 12V 3A TO263-5 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 21036 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 12V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 4V Napięcie - wejściowa (maks) 60V
topologia Buck synchroniczny prostownik No
Dostawca urządzeń Pakiet DDPAK/TO-263-5 Seria SIMPLE SWITCHER®
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcjonować Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie 52kHz szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Obecny - Wyjście 3A Podstawowy numer części LM2576