LM2574HVM-3.3/NOPB
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM2574HVM-3.3/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BUCK 3.3V 0.5A 14-SOIC
Arkusze danych:
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2574HVM-3.3/NOPB
Part Number LM2574HVM-3.3/NOPB Producent N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 0.5A 14-SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 37751 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 4V Napięcie - wejściowa (maks) 60V
topologia Buck synchroniczny prostownik No
Dostawca urządzeń Pakiet 14-SOIC Seria SIMPLE SWITCHER®
Opakowania Tube Package / Case 14-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LM2574HVM-3.3/NOPB
LM2574HVM33NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcjonować Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie 52kHz szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 500mA 14-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Obecny - Wyjście 500mA Podstawowy numer części LM2574
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
LM2574HVM-3.3
LM2574HVM-3.3
Producenci: N/A
Opis: IC REG BUCK 3.3V 0.5A 14-SOIC