LM185BXH-2.5
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM185BXH-2.5
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC VREF SHUNT 2.5V TO46-2
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje LM185BXH-2.5
Part Number LM185BXH-2.5 Producent N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V TO46-2 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5956 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V Napięcie - Wejście -
Tolerancja ±1.5% Współczynnik temperaturowy 30ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet TO-2 Seria -
Typ referencyjny Shunt Opakowania Tube
Package / Case TO-46-2 Metal Can Typ wyjścia Fixed
temperatura robocza -55°C ~ 125°C (TA) Hałas - od 10 Hz do 10 kHz 120µVrms
Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz - Rodzaj mocowania Through Hole
szczegółowy opis Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA TO-2 Obecny - Dostawa -
Obecny - Wyjście 20mA Obecny - katoda 20µA