HPC36003V20/NOPB
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HPC36003V20/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC MCU 16BIT ROMLESS 68PLCC
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje HPC36003V20/NOPB
Part Number HPC36003V20/NOPB Producent N/A
Opis IC MCU 16BIT ROMLESS 68PLCC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5254 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 68-PLCC
Prędkość 20MHz Seria HPC™
Wielkość pamięci RAM 256 x 8 Typ pamięci programu ROMless
Rozmiar pamięci programu - Peryferia PWM, WDT
Opakowania Tube Package / Case 68-LCC (J-Lead)
Inne nazwy *HPC36003V20/NOPB Typ oscylatora External
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 52
Rozmiar EEPROM - szczegółowy opis HPC HPC™ Microcontroller IC 16-Bit 20MHz ROMless 68-PLCC