DS90C189TWRTDRQ1
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DS90C189TWRTDRQ1
Producent / marka: N/A
Opis produktu FERT FOR NEW HALB
Arkusze danych:
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DS90C189TWRTDRQ1
Part Number DS90C189TWRTDRQ1 Producent N/A
Opis FERT FOR NEW HALB Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 15617 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 1.71 V ~ 1.89 V Dostawca urządzeń Pakiet 64-VQFN (9x9)
Seria Automotive, AEC-Q100 Package / Case 64-VFQFN Exposed Pad
Typ wyjścia LVDS temperatura robocza -40°C ~ 115°C