BQ24170RGYR
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BQ24170RGYR
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC BATT CHRGR LIION/POLY 24VQFN
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BQ24170RGYR
Part Number BQ24170RGYR Producent N/A
Opis IC BATT CHRGR LIION/POLY 24VQFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 41932 pcs Arkusz danych
Napięcie - zasilanie (maks.) 17V Dostawca urządzeń Pakiet 24-VQFN (5.5x3.5)
Seria - Funkcje programowalne Current
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case 24-VFQFN Exposed Pad
Inne nazwy 296-38877-1 temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Ilość ogniw 1 ~ 3 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year)
Berło - Ochrona usterek Over Current, Over Temperature, Over Voltage
Prąd ładowania - Max 4A Napięcie akumulatora 4.2V