CSI-SGFB-100-UFFR
Linx TechnologiesLinx Technologies
CSI-SGFB-100-UFFR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CSI-SGFB-100-UFFR
Producent / marka: Linx Technologies
Opis produktu CBL ASSY SMA-UMCC 3.937"
Arkusze danych: CSI-SGFB-100-UFFR.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSI-SGFB-100-UFFR
Part Number CSI-SGFB-100-UFFR Producent Linx Technologies
Opis CBL ASSY SMA-UMCC 3.937" Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 23340 pcs Arkusz danych CSI-SGFB-100-UFFR.pdf
Styl SMA to UMCC Seria -
temperatura robocza - Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Długość 3.937" (100.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 50 Ohms
Płeć Female to Female Częstotliwość - Max 3GHz
cechy - szczegółowy opis Cable Assembly Coaxial SMA to UMCC Female to Female 1.13mm OD Coaxial Cable 3.937" (100.00mm)
Kolor Gray Typ kabla 1.13mm OD Coaxial Cable