83-CBSU-15.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 83-CBSU-15.5
Producent / marka: Leader Tech Inc.
Opis produktu 83-CBSU-15.5--83S35
Arkusze danych: 83-CBSU-15.5.pdf
20 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 83-CBSU-15.5
Part Number 83-CBSU-15.5 Producent Leader Tech Inc.
Opis 83-CBSU-15.5--83S35 Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 3612 pcs Arkusz danych 83-CBSU-15.5.pdf
Szerokość - Ogólnie 15.500" (393.70mm) Wentylacja Vent Holes in Pattern
Rodzaj Shield, 2-Piece Seria 80-CBS
Rodzaj mocowania Through Hole Standardowy czas oczekiwania producenta 4 Weeks
Długość - Ogólnie - Wysokość - Ogólnie 0.799" (20.30mm)
szczegółowy opis RF Shield Shield, 2-Piece 15.500" (393.70mm) X Vent Holes in Pattern Through Hole