58-CBSU-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 58-CBSU-24
Producent / marka: Leader Tech Inc.
Opis produktu 58-CBSU-24"--58S11--FLAT FENCE S
Arkusze danych: 58-CBSU-24.pdf
20 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 58-CBSU-24
Part Number 58-CBSU-24 Producent Leader Tech Inc.
Opis 58-CBSU-24"--58S11--FLAT FENCE S Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 3807 pcs Arkusz danych 58-CBSU-24.pdf
Szerokość - Ogólnie 24.000" (609.60mm) Wentylacja Vent Holes in Pattern
Rodzaj Shield, 2-Piece Seria 58-CBS
Inne nazwy 58-CBSU-24"
58-CBSU-24"-ND
Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 4 Weeks Długość - Ogólnie -
Wysokość - Ogólnie 0.500" (12.70mm) szczegółowy opis RF Shield Shield, 2-Piece 24.000" (609.60mm) X Vent Holes in Pattern Through Hole