28B1417-2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 28B1417-2
Producent / marka: Leader Tech Inc.
Opis produktu FERRITE CORE 89OHM SOLID 23MM
Arkusze danych: 28B1417-2.pdf
40 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 28B1417-2
Part Number 28B1417-2 Producent Leader Tech Inc.
Opis FERRITE CORE 89OHM SOLID 23MM Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 6588 pcs Arkusz danych 28B1417-2.pdf
Rodzaj Round Seria -
oceny - Wymiar zewnętrzny 1.417" Dia (36.00mm)
Rodzaj mocowania Cable Tie Materiał 28
Standardowy czas oczekiwania producenta 4 Weeks Długość 0.500" (12.70mm)
Wymiar wewnętrzny 0.906" Dia (23.00mm) Impedancja @ Częstotliwość 89 Ohm @ 100MHz
szczegółowy opis Solid Cable Tie Ferrite Core 89 Ohm @ 100MHz ID 0.906" Dia (23.00mm) OD 1.417" Dia (36.00mm) Length 0.500" (12.70mm) Projekt Solid