L135-R625003500000
LUMILEDSLUMILEDS
L135-R625003500000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: L135-R625003500000
Producent / marka: LUMILEDS
Opis produktu LED LUXEON 3535L RED 625NM
Arkusze danych: 1.L135-R625003500000.pdf2.L135-R625003500000.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje L135-R625003500000
Part Number L135-R625003500000 Producent LUMILEDS
Opis LED LUXEON 3535L RED 625NM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 165520 pcs Arkusz danych 1.L135-R625003500000.pdf2.L135-R625003500000.pdf
Długość fali 625nm (620nm ~ 630nm) Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) 2.1V
Kąt widzenia 115° Opór cieplny opakowania 20°C/W
Temperatura - test 25°C Dostawca urządzeń Pakiet 3535
Rozmiar / Wymiar 0.138" L x 0.134" W (3.50mm x 3.40mm) Seria LUXEON 3535L
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1414 (3535 Metric)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year)
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Lumenów / wat @ Prąd - Test 57 lm/W
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm)
Obecny - Test 100mA Obecny - Max 125mA