XLT.M22.GLAN
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: XLT.M22.GLAN
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN RCPT MALE 22POS SOLDER CUP
Arkusze danych: XLT.M22.GLAN.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje XLT.M22.GLAN
Part Number XLT.M22.GLAN Producent LEMO
Opis CONN RCPT MALE 22POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3965 pcs Arkusz danych XLT.M22.GLAN.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert M22 Materiał powłoki Sulfone
Wykończenie powłoki - Seria XP
Opakowania Bulk Orientacja T
temperatura robocza -50°C ~ 170°C Liczba biegunów 22
Rodzaj mocowania Panel Mount element mocowania Bulkhead - Rear Side Nut
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy -
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 22 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Aktualna ocena 2A Materiał styków -