PSP.0S.302.CLLC37
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PSP.0S.302.CLLC37
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN CIRC RCPT 2POS SOLDER CUP
Arkusze danych: PSP.0S.302.CLLC37.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PSP.0S.302.CLLC37
Part Number PSP.0S.302.CLLC37 Producent LEMO
Opis CONN CIRC RCPT 2POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5338 pcs Arkusz danych PSP.0S.302.CLLC37.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 302 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 0S
Opakowania Bulk Orientacja Keyed
temperatura robocza -55°C ~ 250°C Liczba biegunów 2
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line); Panel Mount element mocowania Bulkhead - Rear Side Nut
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Aktualna ocena 10A Materiał styków Brass, Bronze
Kontakt z grubością wykończenia - krycie - Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets and Male Pins Kolor Silver
Otwarcie kablowa 0.126" ~ 0.146" (3.20mm ~ 3.70mm) Materiał Backshell, poszycie Brass, Chrome