PRG.M0.9GL.LC52J
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PRG.M0.9GL.LC52J
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN INLINE RCPT
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje PRG.M0.9GL.LC52J
Part Number PRG.M0.9GL.LC52J Producent LEMO
Opis CONN INLINE RCPT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4756 pcs Arkusz danych
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert M09 Materiał powłoki Polysulfone (PSU)
Wykończenie powłoki - Seria 1P
Opakowania Bulk Orientacja G
temperatura robocza -50°C ~ 150°C Liczba biegunów 9
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull, Detent Lock szczegółowy opis 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
Aktualna ocena 3A Materiał styków -
Kontakt z grubością wykończenia - krycie - Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Kolor Gray, Yellow
Otwarcie kablowa 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Materiał Backshell, poszycie Polysulfone (PSU)