PRB.M1.4GL.LC39G
Przegląd produktów
Part Number: PRB.M1.4GL.LC39G
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
Arkusze danych: PRB.M1.4GL.LC39G.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PRB.M1.4GL.LC39G
Part Number PRB.M1.4GL.LC39G Producent LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4983 pcs Arkusz danych PRB.M1.4GL.LC39G.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert M14 Materiał powłoki Polysulfone (PSU)
Wykończenie powłoki - Seria 1P
Opakowania Bulk Orientacja B
temperatura robocza -50°C ~ 150°C Liczba biegunów 14
mocowanie Rodzaj Push-Pull, Detent Lock szczegółowy opis 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktualna ocena 2A Materiał styków -
Kontakt z grubością wykończenia - krycie - Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Kolor Gray
Otwarcie kablowa 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Materiał Backshell, poszycie Polysulfone (PSU)
Aplikacje Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
PRB.M1.4GL.LC39J
PRB.M1.4GL.LC39J
Producenci: LEMO
Opis: CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
Na stanie: 6008 pcs
Pobieranie: PRB.M1.4GL.LC39J.pdf
RFQ
PRBS16
PRBS16
Producenci: Panduit
Opis: RIGID BOX MOUNTING BRACKET
Na stanie: 25406 pcs
Pobieranie: PRBS16.pdf
RFQ
PRB.M0.9GL.LC52G
PRB.M0.9GL.LC52G
Producenci: LEMO
Opis: CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP