PRB.M0.6GL.LC65GZ
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PRB.M0.6GL.LC65GZ
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Arkusze danych: PRB.M0.6GL.LC65GZ.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PRB.M0.6GL.LC65GZ
Part Number PRB.M0.6GL.LC65GZ Producent LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4443 pcs Arkusz danych PRB.M0.6GL.LC65GZ.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert M06 Materiał powłoki Polysulfone (PSU)
Wykończenie powłoki - Seria 1P
Opakowania Bulk Orientacja B
temperatura robocza -50°C ~ 150°C Liczba biegunów 6
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull, Detent Lock szczegółowy opis 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktualna ocena 6A Materiał styków -
Kontakt z grubością wykończenia - krycie - Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Kolor Gray
Otwarcie kablowa 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Materiał Backshell, poszycie Polysulfone (PSU)