PRA.M0.9GL.LC39G
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PRA.M0.9GL.LC39G
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP
Arkusze danych: PRA.M0.9GL.LC39G.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PRA.M0.9GL.LC39G
Part Number PRA.M0.9GL.LC39G Producent LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5879 pcs Arkusz danych PRA.M0.9GL.LC39G.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert M09 Materiał powłoki Polysulfone (PSU)
Wykończenie powłoki - Seria 1P
Opakowania Bulk Orientacja A
temperatura robocza -50°C ~ 150°C Liczba biegunów 9
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull, Detent Lock szczegółowy opis 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktualna ocena 3A Materiał styków -
Kontakt z grubością wykończenia - krycie - Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Kolor Gray
Otwarcie kablowa 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Materiał Backshell, poszycie Polysulfone (PSU)