PHG.2K.303.CLLC25
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PHG.2K.303.CLLC25
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP
Arkusze danych: PHG.2K.303.CLLC25.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PHG.2K.303.CLLC25
Part Number PHG.2K.303.CLLC25 Producent LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5337 pcs Arkusz danych PHG.2K.303.CLLC25.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 303 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 2K
Opakowania Bulk Orientacja G
temperatura robocza -55°C ~ 200°C Liczba biegunów 3
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktualna ocena 17A Materiał styków Bronze
Kontakt z grubością wykończenia - krycie 59.0µin (1.50µm) Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Kolor Silver
Otwarcie kablowa 0.083" ~ 0.098" (2.10mm ~ 2.50mm) Materiał Backshell, poszycie Brass, Chrome