PHG.2B.303.CLLD72
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PHG.2B.303.CLLD72
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP
Arkusze danych: PHG.2B.303.CLLD72.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PHG.2B.303.CLLD72
Part Number PHG.2B.303.CLLD72 Producent LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6026 pcs Arkusz danych PHG.2B.303.CLLD72.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 303 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 2B
Opakowania Bulk Orientacja G
temperatura robocza -55°C ~ 250°C Liczba biegunów 3
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktualna ocena 17A Materiał styków Bronze
Kontakt z grubością wykończenia - krycie 59.0µin (1.50µm) Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Kolor Silver
Otwarcie kablowa 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Materiał Backshell, poszycie Brass, Chrome