PHA.2B.310.CLLD62
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PHA.2B.310.CLLD62
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Arkusze danych: PHA.2B.310.CLLD62.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PHA.2B.310.CLLD62
Part Number PHA.2B.310.CLLD62 Producent LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5062 pcs Arkusz danych PHA.2B.310.CLLD62.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 310 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 2B
Opakowania Bulk Orientacja A
temperatura robocza -55°C ~ 250°C Liczba biegunów 10
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktualna ocena 8A Materiał styków Bronze
Kontakt z grubością wykończenia - krycie 59.0µin (1.50µm) Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Kolor Silver
Otwarcie kablowa 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Materiał Backshell, poszycie Brass, Chrome