PFG.M1.0GL.AC65AZ
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PFG.M1.0GL.AC65AZ
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Arkusze danych: PFG.M1.0GL.AC65AZ.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PFG.M1.0GL.AC65AZ
Part Number PFG.M1.0GL.AC65AZ Producent LEMO
Opis CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4372 pcs Arkusz danych PFG.M1.0GL.AC65AZ.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert M10 Materiał powłoki Polysulfone (PSU)
Wykończenie powłoki - Seria 1P
Opakowania Bulk Orientacja G
temperatura robocza -50°C ~ 90°C Liczba biegunów 10
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Stopień ochrony IP64 - Dust Tight, Water Resistant cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull, Detent Lock szczegółowy opis 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Aktualna ocena 3A Materiał styków -
Kontakt z grubością wykończenia - krycie - Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Kolor Blue, Gray
Otwarcie kablowa 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Materiał Backshell, poszycie Polysulfone (PSU)