PFG.M0.6GL.CC52Z
Przegląd produktów
Part Number: PFG.M0.6GL.CC52Z
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP
Arkusze danych: PFG.M0.6GL.CC52Z.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PFG.M0.6GL.CC52Z
Part Number PFG.M0.6GL.CC52Z Producent LEMO
Opis CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5600 pcs Arkusz danych PFG.M0.6GL.CC52Z.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert M06 Materiał powłoki Polysulfone (PSU)
Wykończenie powłoki - Seria 1P
Opakowania Bulk Orientacja G
temperatura robocza -50°C ~ 90°C Liczba biegunów 6
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Stopień ochrony IP64 - Dust Tight, Water Resistant cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull, Detent Lock szczegółowy opis 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Aktualna ocena 6A Materiał styków -
Kontakt z grubością wykończenia - krycie - Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Kolor Gray
Otwarcie kablowa 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Materiał Backshell, poszycie Polysulfone (PSU)