PFG.M0.4GL.AC39GZ
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PFG.M0.4GL.AC39GZ
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Arkusze danych: PFG.M0.4GL.AC39GZ.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PFG.M0.4GL.AC39GZ
Part Number PFG.M0.4GL.AC39GZ Producent LEMO
Opis CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4761 pcs Arkusz danych PFG.M0.4GL.AC39GZ.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert M04 Materiał powłoki Polysulfone (PSU)
Wykończenie powłoki - Seria 1P
Opakowania Bulk Orientacja G
temperatura robocza -50°C ~ 90°C Liczba biegunów 4
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Materiał Palność ocena - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wstaw materiał Polyetheretherketone (PEEK) Stopień ochrony IP64 - Dust Tight, Water Resistant
cechy Backshell mocowanie Rodzaj Push-Pull, Detent Lock
szczegółowy opis 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Aktualna ocena 8A
Materiał styków - Kontakt z grubością wykończenia - krycie -
Skontaktuj się z Finish - Mating Gold Typ złącza Plug, Male Pins
Kolor Gray Otwarcie kablowa 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm)