PFG.0B.305.CLLD52Z
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PFG.0B.305.CLLD52Z
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Arkusze danych: PFG.0B.305.CLLD52Z.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PFG.0B.305.CLLD52Z
Part Number PFG.0B.305.CLLD52Z Producent LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5873 pcs Arkusz danych PFG.0B.305.CLLD52Z.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 305 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 0B
Opakowania Bulk Orientacja G
temperatura robocza -55°C ~ 250°C Liczba biegunów 5
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line); Panel Mount element mocowania Front and Rear Side Nut
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktualna ocena 6.5A Materiał styków Bronze
Kontakt z grubością wykończenia - krycie 59.0µin (1.50µm) Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Kolor Silver
Otwarcie kablowa 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Materiał Backshell, poszycie Brass, Chrome
Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
PFG.0B.305.CLLD56
PFG.0B.305.CLLD56
Producenci: LEMO
Opis: CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Na stanie: 5696 pcs
Pobieranie: PFG.0B.305.CLLD56.pdf
RFQ
PFG.0B.305.CLLD25Z
PFG.0B.305.CLLD25Z
Producenci: LEMO
Na stanie: 4199 pcs
Pobieranie: PFG.0B.305.CLLD25Z.pdf
RFQ
PFG.0B.305.CLLD52
PFG.0B.305.CLLD52