PCA.2S.308.CLLC87Z
Przegląd produktów
Part Number: PCA.2S.308.CLLC87Z
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN CIRC RCPT 8POS SOLDER CUP
Arkusze danych: PCA.2S.308.CLLC87Z.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PCA.2S.308.CLLC87Z
Part Number PCA.2S.308.CLLC87Z Producent LEMO
Opis CONN CIRC RCPT 8POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4583 pcs Arkusz danych PCA.2S.308.CLLC87Z.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 308 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 2S
Opakowania Bulk Orientacja Keyed
temperatura robocza -55°C ~ 250°C Liczba biegunów 8
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Aktualna ocena 9A Materiał styków Brass, Bronze
Kontakt z grubością wykończenia - krycie - Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets and Male Pins Kolor Silver
Otwarcie kablowa 0.323" ~ 0.343" (8.20mm ~ 8.70mm) Materiał Backshell, poszycie Brass, Chrome