PCA.2S.308.CLLC62
Przegląd produktów
Part Number: PCA.2S.308.CLLC62
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN CIRC RCPT 8POS SOLDER CUP
Arkusze danych: PCA.2S.308.CLLC62.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PCA.2S.308.CLLC62
Part Number PCA.2S.308.CLLC62 Producent LEMO
Opis CONN CIRC RCPT 8POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5212 pcs Arkusz danych PCA.2S.308.CLLC62.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 308 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 2S
Opakowania Bulk Orientacja Keyed
temperatura robocza -55°C ~ 250°C Liczba biegunów 8
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wstaw materiał Polyetheretherketone (PEEK) Stopień ochrony IP50 - Dust Protected
cechy Backshell mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Aktualna ocena 9A
Materiał styków Brass, Bronze Kontakt z grubością wykończenia - krycie -
Skontaktuj się z Finish - Mating Gold Typ złącza Receptacle, Female Sockets and Male Pins
Kolor Silver Otwarcie kablowa 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)
Materiał Backshell, poszycie Brass, Chrome Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
PCA.2S.308.CLLC62Z
PCA.2S.308.CLLC62Z
Producenci: LEMO
Opis: CONN CIRC RCPT 8POS SOLDER CUP