PCA.2S.304.CLLC52
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PCA.2S.304.CLLC52
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN CIRC RCPT 4POS SOLDER CUP
Arkusze danych: PCA.2S.304.CLLC52.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PCA.2S.304.CLLC52
Part Number PCA.2S.304.CLLC52 Producent LEMO
Opis CONN CIRC RCPT 4POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5014 pcs Arkusz danych PCA.2S.304.CLLC52.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 304 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 2S
Opakowania Bulk Orientacja Keyed
temperatura robocza -55°C ~ 250°C Liczba biegunów 4
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Aktualna ocena 15A Materiał styków Brass, Bronze
Kontakt z grubością wykończenia - krycie - Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets and Male Pins Kolor Silver
Otwarcie kablowa 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Materiał Backshell, poszycie Brass, Chrome