PCA.2E.306.CLLC65Z
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PCA.2E.306.CLLC65Z
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN CIRC RCPT 6POS SOLDER CUP
Arkusze danych: PCA.2E.306.CLLC65Z.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PCA.2E.306.CLLC65Z
Part Number PCA.2E.306.CLLC65Z Producent LEMO
Opis CONN CIRC RCPT 6POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5384 pcs Arkusz danych PCA.2E.306.CLLC65Z.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 306 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 2E
Opakowania Bulk Orientacja Keyed
temperatura robocza -55°C ~ 200°C Liczba biegunów 6
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Aktualna ocena 12A Materiał styków Brass, Bronze
Kontakt z grubością wykończenia - krycie - Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets and Male Pins Kolor Silver
Otwarcie kablowa 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Materiał Backshell, poszycie Brass, Chrome