PCA.1S.304.CLLC62
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PCA.1S.304.CLLC62
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN CIRC RCPT 4POS SOLDER CUP
Arkusze danych: PCA.1S.304.CLLC62.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PCA.1S.304.CLLC62
Part Number PCA.1S.304.CLLC62 Producent LEMO
Opis CONN CIRC RCPT 4POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5736 pcs Arkusz danych PCA.1S.304.CLLC62.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 304 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 1S
Opakowania Bulk Orientacja Keyed
temperatura robocza -55°C ~ 250°C Liczba biegunów 4
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wstaw materiał Polyetheretherketone (PEEK) Stopień ochrony IP50 - Dust Protected
cechy Backshell mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Aktualna ocena 10A
Materiał styków Brass, Bronze Kontakt z grubością wykończenia - krycie -
Skontaktuj się z Finish - Mating Gold Typ złącza Receptacle, Female Sockets and Male Pins
Kolor Silver Otwarcie kablowa 0.224" ~ 0.244" (5.70mm ~ 6.20mm)