PCA.1S.303.CLLC62
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PCA.1S.303.CLLC62
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN CIRC RCPT 3POS SOLDER CUP
Arkusze danych: PCA.1S.303.CLLC62.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PCA.1S.303.CLLC62
Part Number PCA.1S.303.CLLC62 Producent LEMO
Opis CONN CIRC RCPT 3POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4314 pcs Arkusz danych PCA.1S.303.CLLC62.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 303 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 1S
Opakowania Bulk Orientacja Keyed
temperatura robocza -55°C ~ 250°C Liczba biegunów 3
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Aktualna ocena 10A Materiał styków Brass, Bronze
Kontakt z grubością wykończenia - krycie - Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets and Male Pins Kolor Silver
Otwarcie kablowa 0.224" ~ 0.244" (5.70mm ~ 6.20mm) Materiał Backshell, poszycie Brass, Chrome