PCA.1S.302.CLLC42
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PCA.1S.302.CLLC42
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN CIRC RCPT 2POS SOLDER CUP
Arkusze danych: PCA.1S.302.CLLC42.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PCA.1S.302.CLLC42
Part Number PCA.1S.302.CLLC42 Producent LEMO
Opis CONN CIRC RCPT 2POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4651 pcs Arkusz danych PCA.1S.302.CLLC42.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 302 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 1S
Opakowania Bulk Orientacja Keyed
temperatura robocza -55°C ~ 250°C Liczba biegunów 2
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wstaw materiał Polyetheretherketone (PEEK) Stopień ochrony IP50 - Dust Protected
cechy Backshell mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Aktualna ocena 15A
Materiał styków Brass, Bronze Kontakt z grubością wykończenia - krycie -
Skontaktuj się z Finish - Mating Gold Typ złącza Receptacle, Female Sockets and Male Pins
Kolor Silver Otwarcie kablowa 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)